| unknownboy a întrebat:

Am 181 si 65 kg. Cat credeti ca ar trebui sa mai slabesc? Nu sunt gras peste tot. am doar burta... spuneti si niste exercitii in afara de sportul pe care il practic ceva de facut acasa. Dau funda straight face

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mai slăbești?
Ești deja băț!
Hrănește-te sănătos dacă tot practici un sport.
Pa, pa.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Trebuie sa mai pui 5 kg in plus ca sa fi normal fa abdomene si mananca mai sanatos si pana cand vrei sa dai jos burta nu mai bea cola ca iti umfla burta daca vrei sa bei ia un fanta dupa ce termini cu burta dupa ce scapi poti bea

| sysygame a răspuns:

Greautatea pe care o ai este o greutate normala pentru inalimea ta.Nu te descuraja tine.o tot asa si in plus nu asculta de ceea ce spun cei din jur, ew nu am facut asta si regret. I.am ascultat pe colegi, prietenele mele si...nu a fost bine dar, daca iti doresti sa mai slabesti la abdomen ai putea face abdomene.Si eventual mananca ceea ce ai mancat pana acum! Fa o detoxifiere intre fiecare anotimp si gata. Orik' parerea mea asta a fost sper ca te.am ajutatwinkingpwpikiwave