| unknownboy a întrebat:

Am 181 si 65 kg. Cat credeti ca ar trebui sa mai slabesc? Nu sunt gras peste tot. am doar burta... spuneti si niste exercitii in afara de sportul pe care il practic ceva de facut acasa. Dau funda sad

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai de ce in afara de sport. sport poti face si in casa.eu sunt la facultatea de sport si nu poti scapa de burta si sa iti tonifici musulatura fara niste exercitii de fitness, aerobica sau gimnastica.iti recomand abdomene si uita-te pe youtube cauta exercitii pentru scadere in greutate si daca vrei dieta fara sport nu se poate risti sa slabesti si sa se lase pielea pe tine si nu va fi intocmai placut

| rebela2011 a răspuns:

Nu ar trebui sa mai slabestti ar trebui sa te ingrijorezi doar daca aveai peste 71de kg. acum estiperfecathappy. fundita?

| iulya_6725 a răspuns:

Abdomene sau sa alergi...da nu cred ca ar trebui sa mai skabestiwinking

| unknownboy explică:

@katy n`ai inteles bine. eu ziceam ca practic un sport dar in afara de sportul ala sa mai fac ceva in plus acasa8-)