| Gabica a întrebat:

Am castigat la AVON un fel de spray pe care scrie Detangling Spary si in rest scrie doar in rusa.Nu stiu ce inseamna detangling si am cautat pe net si nu am gasit nimic.Imi puteti spune la ce se foloseste asta?

Răspuns Câştigător
| andreea95 a răspuns:

Buna! am si eu acest "detaangling spray" il folosesti pentru. a-ti descurca parul. scrie pe eticheta si in romana: "spray pentru descurcarea parului.
MOD DE FOLOSIRE: Descurca imediat parul si il face stralucitor. cu ajutorul lui, pieptanul devine o placere. nu necesita clatire. aplicati pe parul umed sau uscat"

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Te dai cu el pentru a-ti descurca parul. E un fel de balsam doar ca nu trebuie sa te clatesti dupa ce te dai

| andreutza05_1656 a răspuns:

Spune-mi cam cum arata si de ce l-ai castigat