| patricia203 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare.
Port ochelari de vedere si acum nu demult s-a intimpalt o asa situatie:
,, Am baut ceai si vaporii de apa au acoperit lentilele ochelarilor, dupa aceea a fost tot bine, era clar vederea, si acum la moment, observ ca, cand privesc vad iamginile un pic un pic in aburi, o mica ceata, nu-mi incurca la vedere, dar aprca a disparut culorile aprinse,, intrebarea e: Cu ce solutie pot sa-mi spal ochelarii?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pavaliuc a răspuns:

Nu iti trebuie solutii, poti folosi doar o carpa speciala de ochelari dar dac vrei solutie se vand servetele umede speciale in supermarket, magazine de ochelari sau daca nu ia solutie pentru lentile de contact de la magazine care vand ochelari, numai ca costa foarte mult. FUNDA?

5 răspunsuri:
| TokyoGirl a răspuns:

Cu servetele pentru ochelari speciale.se gasesc peste tot in optinova de exemplu.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

TC (aka. The Connect) feat. Kanye West - E.T

http://bit.ly/eq4yJx

| patricia203 explică:

Andrada6 >>> Am sters cu acea fasiutza de velur.si oricum sad

| Mirunabball4 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti pui lentile

| andrada6 a răspuns:

Nu trebuie solutii! cand iai cumparat trebuia sa primesti o fasiutza de velur cu aceea fasiutza trebuie :FUNDA?puppy dog eyes