| antonia9206q a întrebat:

Buna,am o problemă cu genele de la ochi în fiecare seară folosesc ulei de ricin pentru creșterea genelor însă eu la ochiul stâng am un tic de a smulge genele iar la ochiul drept le am perfect normal.Stiu că ele cresc foarte foarte greu, însă problema este că pe mine mă cam mănâncă pleoapa!
1.Cum sa fac sa nu ma mai manance pleoapa fara sa ma duc la vreun medic?
2.Pentru genele mele e bine sa folosesc uleiul de ricin?
Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

1. Da-ti peste mana cand vrei sa te atingi de gene.
2. Daca uleiul de ricin (substanta foarte toxica! ) iti ajunge in ochi, atunci risti sa te orbesti.

1 răspuns:
| AnemonaP a răspuns:

Niciun fel de ulei nu se pune pe gene. Uleiul de ricin nu are vreo legatura cu cresterea parului, e un mit.