| iLuzye a întrebat:

Am ochii mari si albastri, tenul alb, par lung si roscat si fata in forma de diamant. Cam ce machiaj mi s-ar potrivi? Tin sa spun ca unele machiaje si unele culori tind sa-mi faca ochi de vampir.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite vezi ce ti se potriveste,
http://www.flu.ro/......astri.html
http://www.frumusele.ro/......albastri/7
Te pup!

7 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Tus..creion negru..si fard gri.

| FrumoasaTa a răspuns:

Poti lua exemplu de la Cristina Ciobanasu sau Alina Eremia.Ele isi vopsesc ochii exact asa cum cred ca ti s-ar potrivi tie.pwp

| Lynnfield a răspuns:

Pe internet toti ai ochii albastri in forma de diamant.

| iLuzye explică (pentru Lynnfield):

Nu, draga, eu ii am in forma de inimioara rolling on the floor citeste mai bine ce am scris.

| violetflyer a răspuns:

Foloseste culorile vii. Mai mult nu stiu ce sa zic, daca as avea o poza poate as mai vedea. Succes!

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa renunti la machiaj, fata mea cel putin arata bine indiferent de ce pun pe ea(si nu pun nimic pe ea).