| 10011993 a întrebat:

am si eu o intrebare: folositi crema de maini? daca da de cate ori pe zi? sau pe noaptea?laughingfundatongue

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Seara, cand ma bag in pat. Ziua ma deranjeaza! ideal ar fi ca dupa ce aplici, seara, crema pe maini din abundentza, sa iti pui o pereche de manusi din bumbac! Crema va intra mai bine in piele!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Folosesc cremă, de fiecare dată după ce mă spăl pe mâini, şi seara înainte de somn. O zi bună happy!

pa, pa.

| criss84 a răspuns:

Da folosesc insa doar iarna happy o tin cu mine in geanta si folosesc de fiecare data dupa ce ma spal pe maini!

| MikyMi a răspuns:

Da.
De cate ori este nevoie.winking

| Beibii a răspuns:

Buna
da happy
1-2 ori pe zi, 1 data cand plec la scoala, si o data seara
daca ai maini aspre, poti folosi chiar de 3 ori pe zi
funda?:*

| Fantomita a răspuns:

O data pe zi pe la ora 20:00