| Hayley_3363 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare vreau ca parul meu sa creasca mai repede cum fac? dar nu vreau pastile sau altceva vreau ceva natural

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Pentru cresterea parului ulei de ricin vezi prospectul la farmafie produsul nu costa mult 3 ron si ti da explicatii sper sa ti foloseasca ok

6 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

Nu te astepta la minuni, insa iti recomand sa folosesti ulei de ricin si ulei de masline. E foarte bun. Le poti amesteca cu zeama de lamaie, masezi pielea capului si lasi 30 minute dupa care te speli.Aceste tratamente ajuta mai mult sa iti intareasca firul de par si sa fie mai stralucitor. Un lucru foarte important si spus din experienta proprie este sa iti tai varfurile la fiecare 6 saptamani.
Baftawinking

| franceska a răspuns:

Tunde-te cel putin o data la 3 luni. Cea mai naturala solutiebig grin

| Puppet a răspuns:

Din cate stiu eu firul de par nu creste mai mult de 1cm pe lunahappy
deci parerea meastraight facenu ai ce sa faci decat sa folosesti produse pentru ca parul tau sa fie sanatos..pentru ca are ritmul lui de crestere si nu ai c'i facehee hee)
sau daca vrei parul mai lung apeleaza l extensii cu clips-onhee hee)eu asa am facutlove struck
sper sa te fi ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te cu ceai facut din urzica si nuc. Va creste, firul va deveni rezistent si va avea o stralucire de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Masează pielea capului cu maxim 30 de picături de ulei de ricin, laşi să acţioneze 2 ore, te speli cu şampon vitaminizant, balsam revitalizant şi o mască puternic hidratantă te pot ajuta la obţinerea unui peăr frumos, bogat, lung şi strălucitor.
Uleiul de ricin îl poţi cumpăra de la Plafar (centru de ceaiuri) sau Centrofarm, este un flacon de 25 de ml, 3 ron.
Pa, pa.

| asko a răspuns:

Intra in coma cate luni
ia somnifere mai des
mergi pe o insula pustie
-sigur ti se va parea ca a trecut timpul foarte repede si ca parul tau a crescut ca in basme - cat la altii in 7 ani