| costel1818 a întrebat:

am si eu o nelamurire, as vrea sa ma epilez pe piept,nu am foarte mult par,dar totusi as vrea sa incerc, ce mod de epilare ar fi cel mai eficient? si daca ma epilez exista riscul ca parul sa nu mai creasca drept, adica sa creasca urat in toate partiel, ca atunci mai bine nu m-as epila... sau sa creasca mai mare, astept niste pareri.

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Daca esti rezistent fa-te la salon cu ceara.Doare.Daca nu vrei asta, tunde-l cu masina de tuns.E la moda lumbersexualul.Adica,barba si par corporal mai putin.
Cred ca daca te epilezi cu ceara nu o sa creasca mai gros ci mai subtire.Dar du-te la salon(ca nu ai fi primul) si e bine ca sa fie cineva cu experinta. Apoi hotarasti singur metoda.

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Cel mai bine fa-te la salon. Daca nu fa-te cu benzi de ceara.