| DeathBat6661 a întrebat:

Buna!
BB Cream de la Garnier e bun si pentru petele de pe fata?
Ce parere aveti?
L-ati folosit?

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Eu am vrut sa-mi iau dar am vazut pe internet multe pareri proaste despre acest fon de ten. Cica nu e bun de nimic... http://moony214.info/......-blog-tag/

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

BB Cream(Blemish Balm),este un tinted moisturizer,agreat,facil şi de efect. Uniformizează tenul, reduce imperfecţiunile, matifiază tenul, hidratează, are protecţie UV. Existent în două nuanţe diferite - Light şi Medium.Per total, pare un tinted moisturizer foarte bun.Impresia lăsată este una bună.Pe lângă cele enumerate mai sus, ar mai fi şi iluminarea tenului(conferă o anumită luminozitate), nu matifiază chiar 100%, lasă porii să respire, şi nu crează efectul pudrat al fondului de ten.Asta ca descriere generală.În mod special pentru petele de pe fata, nu are acoperire totală. Pentru acele zone mai trebuie folosită şi o pudră uşoară, astfel efectul matifiant este desăvârşit, iar acoperirea perfectă.

| Marina01 a răspuns (pentru faramatania):

Nici pe departe! M-am facut cu o multitudine de cosuri datorita acestui..BB cream sad! Nu vreau sa mai aud de el sad

| faramatania a răspuns (pentru Marina01):

Sorry,încercă să-ți tratezi acneea altfel, nu cu BB Cream.Mai creezi și confuzii cu o asemenea interpelare. Găsește un expert pe tema aceasta, sau crezi cumva că te-aș putea consilia eu? Totuși, te asigur că recepționarea mesajului tău este atemporală.

| Marina01 a răspuns (pentru faramatania):

Care este de fapt problema ta? Daca ai un raspuns la intrebare, ar fi bine sa-l dai cu privire la intrebare nu la persoana mea! SI da nu e bun de nimic, asta e efectul asupra mea! Canta la alta masawinking!

| NarcisNrC a răspuns:

Sora mea il foloseste si are o piele mai frumoasa cat despre pete nu stiu... Funda?