| TheoCookiesChocolate2013 a întrebat:

ce parere aveti despre samponul clear nutrium 10 cel cu control oil...astept parerile voastre!:*

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
L-am folosit si este foarte ok, te ajuta foarte mult daca ai parul gras.
Eu il folosesc in fiecare primavara atunci cand parul meu o ia razna total si se ingrasa foarte tare. Folosesc 2 sticle de Clear apoi dupa ce le termin mai folosesc una din samponul de la Garnier cu aloe vera si parul redevine normal.

| inaescu a răspuns:

Il folosesc si imi place. happy