| Taper a întrebat:

Sunt baiat si am parul rar si de vreo 2 ani a inceput sa imi cada, am inceput sa iau vitamina A si ulei de ricin, nu imi mai cade dar vreau sa mi se indeseasca mult mai mult. Stiti careva un tratament bun ce da rezultate? (Fiole, pastile, uleiuri)

2 răspunsuri:
| NicoletaGabriela00 a răspuns:

La fel am patit si eu. Iti recomand sa iei complex de calciu. Pastile sau sub forma de fiole. Orice vrei tu, dar i-a calciu si tine-te de el. Alt lucru ar fi samponul. Cumpara-ti un sampon pe baza de plante, naturist. O sa te ajute.