| ღβأβأ a întrebat:

Ce se poate intampla daca amestec albastru de metilen cu o vopsea semipermanenta(turcoaz) apoi o aplic parului meu? Poate aparea vreo reactie neasteptata? Ma gandesc ca poate compozitia vopselei semipermanente nu e facuta sa reactioneze cu alte solutii.

Răspuns Câştigător
| AlexSandu17 a răspuns:

Eu nu cred ca are ce sa se intample. Eu am adaugat la o vopsea semipermanenta cateva picaturi de violet de gentiana si a fost in regula.

| ღβأβأ explică (pentru AlexSandu17):

Oh, perfect, multumesc mult

| AlexSandu17 a răspuns (pentru ღβأβأ):

Pentru putin! Ma bucur ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| MihaelViorel a răspuns:

Iti va exploda capul.

| ღβأβأ explică (pentru MihaelViorel):

Nu, ma gandeam ca s-ar putea sa imi stric foarte tare parul/ sa ma trezesc cu smocuri de par in manawinking. Asteptam un raspuns mai serios. Daca nu ai maturitatea de a interpreta corect o intrebare, iti recomand sa iti gasesti alta ocupatie.