| eu123456789 a întrebat:

Cum as putea sa imi inchid culoarea parului? E saten si as vrea.sa se apropie de brunet.

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, eu123456789!
http://www.divahair.ro/......ea_parului
Foloseste constant sfaturile pentru par brunet. Faptul ca sunt ingrediente naturale nu distrug parul!
O zi frumoasa sa ai! :)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți obține un castaniu închis dacă te speli cu zeamă de la o fiertură de frunze de nuc sau o vopsea din plante, Henna.
Pa, pa.

| DiannaDia a răspuns:

Iei coaja verde de la nuci si in timp ce te speli te dai cu ea pe par.(Adica o 'freci' de parul tau ) happy Sigur va merge, insa mai ai de asteptat pana la toamna. laughing

| Bubbico a răspuns (pentru DiannaDia):

Coaja de nuca folosita pentru inchiderea nuantei (sau nuca "verde") se face in primavara-vara, nicidecum in toamna! In toamna nucile sunt bune de mancat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Frunzele de nuc închis foarte bine culoarea părului.
Fierbi frunze de nuc şi te speli cu zeama rezultată.
Te pup!

| Blackyuu a răspuns:

De fapt trebuie sa pui apa la aragaz si sa o lasi sa fiarba cu frunze de nuca.

| iuliutzabulinutza a răspuns:

Te poti vopsi sau mai e ficient zic eu e sa te dai cu nuantator adica vopsea care se duce in 8 saptamani