| Hikari a întrebat:

Hey TPU.
Culoarea parului meu este un blond spre saten.
As vrea sa il am brunet, cum pot sa fac ca sa il inchid la culoare?
Fara vopsea, natural.
Frunezele de nuc ajuta?

2 răspunsuri:
| Myrru a răspuns:

Frunze de nuc?! nu am mai auzit pana acum... oricum si eu am culoarea parului la fel ca tine un blon spre saten si mie mil place fff mult! eu zic sa til lasi asa dar totusi daca vrei sa til inchizi la culoare atunci tunde-te pana pe la umeri si de fiecare data cand creste un pic tundel dinou...parul cand e mai mic se inchide la culoare iar cand creste se deschide din nou! happy

| EuDoru a răspuns:

Poate coji de nuci.Coji de nuci verzi care iti fac mainile negrewinking