| frum a întrebat:

Daca este cineva dintre voi mai plinuta (peste 75 80 kg), cum va imbracati in general incat sa va simtiti bine in pielea voastra? Eu ma imbrac aproape mereu in negru si nu port fuste pentru ca mi se pare ca imi scot in evidenta grasimea. As vrea sa pot sa ma imbrac altfel, sa combin culori, insa nu am inspiratie. Puteti sa ma sfatuiti? Am 168 si 85 kg. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am avut 125de kg, am fost gras, ma rog, eram gras de cand ma stiam, de mic copil, mi-a placut sa bag la ghiozdanel, haha...anii treceau, si eu tot ma ingrasam.La 20 de ani ajunsesem la 100 de kg, apoi pe la 26 de ani aveam peste 120 de kg, undeva pe la 125 de kg mai exact.Garderoba mea? Trening-uri, nimic blugi, o singura pereche, care acum cand am 95 de kg, numai sunt buni de nimic. Poate sa ii folosesc ca un cort.Culori negre,trening,evita colantii,si atitudinea e totul,daca tu te accepti asa cum esti,si te impui prin respect,ce mai conteaza? in plus, poate asa sunt si parinti tai, la mine toti suntem ursi, ma rog, eu is ursulet acum laughing dar ideea e ca e din gena.La fel ca si culoarea parului, tie scris in ADN, nu prea ai ce face.Capu sus, numai fi suparacioasa, botoasa.Sa nu fie ceva hormonal, asta ar fi problema, glanda, sau etc.Cunosc cateva cazuri, am discutat cu cateva femei despre asta.

| AnastasiaK a răspuns:

Caut-o pe Ioana Dumitrache pe Instagram sau cauta site-ul ei. E o femeie foarte frumoasa, beauty influencer (care chiar are si studii si experienta, nu s-a trezit asa peste noapte) si posteaza des tinute pe care le abordeaza ea. S-ar putea sa te ajute ce vezi acolo.

| frum explică (pentru AnastasiaK):

Iti multumesc mult!

| penel a răspuns:

Dacă te bag cu mini in carantină... ajungi os!

| frum explică (pentru penel):

Pai cum? Facem dragoste multa?

| penel a răspuns:

?‍♂️? Da! La cum sunt eu de infocat nu cred ca te voi lasa pana nu vei slabi... Dar facem nu stam degeaba. Uita-te pe Facebook Nicusor Bmn. Auzi: ne dam kilimetrajele peste cap