| Agapimu a întrebat:

dau funda pentru cel mai bun raspuns.Cum as putea sa-mi fac parul sa arate mai voluminos, eu folosesc Gliss, chiar mi se pare foarte bun, dar as vrea sa il fac sa arate si mai fain, ce ar trebui sa fac? Si pentru un ten frumos, ce creme ar trebui sa folosesc? Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

E mult mai simplu decat crezi, cat ai inca parul umed ia o mica cantitate de spuma freaco in palma si cu capul in jos aplico si apoi usucate natural sau cu feonul si piaptanal abia cand e uscathappy

| Blondamea a răspuns:

Eu am un sampon de la avon si crede-ma imi da foarte mult volum si mi se aranjeaza parul si foarte usor. nu mai stiu cum se numeste dar este griwinking iar pentru fata poti foloshi orice cremawinking nivea cred e mai bunawinking

| Cookiee9712 a răspuns:

Schauma pentru parbig grin si. pentru fata creme de la GARNIER. sper ca te-am ajutat big grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apleaca capul in jos si piapatanal`4-5 minute, apoi ridica`l, si piaptana`l normal, dar nu mult, doar cat sa nu fie incurcat si sa se aseze