| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta poate o fata deveni reprezentant AVON?
multumesc.

4 răspunsuri:
| madaaxD a răspuns:

Nu sunt reprezentant dar am o colega care este.si poti fi la orice varsta. dar daca doresti sa fi pe buletinul tau.adica sa nu ai nevoie de buletinul mamei.trebuie sa ai 18 ani.tongue

| ancaid a răspuns:

De la 18 ani; daca nu ii ai impliniti te poti inscrie pe numele mamei cu acordul dansei bineinteles; daca esti interesata de inscriere si alte detalii despre avon ma poti contacta pe id ancasimanu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai mai multe nelamuriri si esti interesata astept add l andrushka92_86

| GeoMiss a răspuns:

Daca vrei sa te faci reprezentant avon eu te pot aJuta cu placere. uite id-ul meu geo93_avon... te astept