| OanaDD a întrebat:

Buna dragilor happy

Am inceput sa merg iar la sala. Si mi-am luat pantaloni de trening. Dar 99% din fete purtau colanti happy
Problema e ca nu am mai purtat in public, doar rar in casa gen.
Si mami ma streseaza ca sunt vulgari.
Si mai e problema ca la mine se vede forma la... xx laughing
Solutii?
Gen de care sa imi iau / de unde etc
Pupici!

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti purta ceea ce iti confera siguranta, cu ce te simti bine, nu are importanta ce poarta altii sau ca pe altele le face mai atragatoare ceea ce poarta la sala.
Oricum sala nu este un loc pentru a flirta asa cum fac multi pe acolo, este normal pentru acei anti-sportivi sa se imbrace cat mai provocator ca ei oricum nu au nicio treaba cu sportul, gandurile lor sunt de alta natura. Ma refer atat la unii barbati cat si la unele femei, fara discriminare

| MarianWLF a răspuns:

Poti purta chit ca se vede dar cumpara-ti un maieu sport lung care il porti purta alaturi de un sutien sport, suficient de lung incat sa acopere zona.

| Violleta2022 a răspuns:

Poarta mai departe pantaloni de trening!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Soluția?
Porți trening. Nu vad problema.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poarta trening linistita.
Colantii chiar sunt prea vulgari.
Exista aia mai grosi, cu model si chiar cusaturi pe ici-colo, ca sa le dea forma; aia sunt mai putin vulgari, dar totusi... Treningul e imbracaminte, colantii sunt niste izmene indecente.
Colanti poti comanda de la eMAG:
https://www.emag.ro/pantaloni-sport-dama/c?ref=bc
Recomand Easybox, daca ai prin apropiere. E simplu si la retur, daca nu iti vin/nu iti plac.

| dullcat a răspuns:

Buna.Solutia e sa porti ce ai, nu sa te apuci de-acum sa cumperi haine doar pentru ca toate celelate de la sala pare ca si-au vorbit despre,, uniforma'' comuna.Iar modul in care se prezinta zona intima prin colanti depinde de croiala acestora, plus de forma vulvei tale.
,, Componentele vulvei sunt: muntele pubian (muntele lui Venus), labiile mari, labiile mici, clitorisul, bulbii vestibulari, vestibulul vulvei, glandele lui Bartholin, glandele lui Skene, orificiul uretrei si deschiderea vaginala.'' - https://www.reginamaria.ro/......-afectiuni
Esti acolo sa faci sport, nu sa te compari cu alte fete, asadar poarta ceva confortabil si lejer pentru tine, altfel nu vei avea productivitate daca te simti aiurea din cauza hainelor.Mult spor iti doresc!

| Sekim a răspuns:

Daca 99% fac, eu de ce sa nu fac la fel? rolling on the floor. Respect pentru acesta,, mami", are ochi-creier și le și folosește.

| MrAM a răspuns:

Poarta pantaloni de trening. Orcum mi se pare deplasat trendingul asta cu colanți la toate salile. Te duci sa faci miscare nu sa defilezi parada modei.