| LarissaMouse a întrebat:

Buna!
Eu am parul foarte rar.Stiti vreun remediu naturist care ma poate ajuta, ca sa se mai indeseasca? Se ingrasa si foarte repede sad

Răspuns Câştigător
| Barsan_Luminita-elena_1994 a răspuns:

Eu stiam de uleiul de ricin... sper sa te ajute

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Uleiul de ricin este intr-adevar bun pentru par, ajuta la cresterea lui si la intretinerea sanatatii sale.

Poti sa incerci cateva remedii naturiste de aici:

http://baby.unica.ro/......18824.html

Aceste remedii ajuta atat la cresterea parului cat si la regenerare.

| TanteMarianne a răspuns:

Nasol! dar sa stii ca exista si operati pentru asta poti totusi sa iti cumperi un sampon special de la o farmacie sau supermarket!

| LarissaMouse explică (pentru TanteMarianne):

Operatii? Da cine ma crezi ma,Dragusanu,sa imi fac implanturi si cacaturi din astea? Am cerut un remediu naturist, stiu si eu ca exista samponuri speciale, care nu sunt bune de nimic, apropo. Daca nu poti sa raspunzi adecvat, mai bine fa altceva.

| TanteMarianne a răspuns (pentru LarissaMouse):

Ok, nu te enerva.
inspira 1, 2 expira 1, 2, 3 calmeasa-te ficil!