| anoonym a întrebat:

eu mi-am cumparat o vopsea de par blond bej, sunt creola si am parul saten. merge combinatia?

4 răspunsuri:
| anonim191 a răspuns:

Da merge. daca este un blond nu foarte deschis. ceea ce nu merge cu un ten creol este blondul platinat si in general blondurile foarte deschise

| Laura123Laura13 a răspuns:

Daca tie iti place e tot ce conteaza.

| Ina230 a răspuns:

Hei. Parerea mea este ca nu, din cauza culorii tenului. Opteaza mai degraba peste o vopsea mai inchisa. Contrastul creol-blond nu prea merge.

| anoonym explică (pentru Ina230):

Pai da. dar nu cred ca o sa iasa blond blond... pentru ca am parul saten