| Ellena_Monyka_1995 a întrebat:

Am facut si eu o comanda la avon si nu am platit toata factura si au mai ramas de platit 70 de lei,si tot primesc plicuri acasa,si ma cam sperie sincer,deoarece nici o luna nu a trecut de cand am achitat partea aceea de bani! Am de gand sa pun o parte din bani saptamana viitoare, credeti ca mi se poate intampla ceva? ca am auzit ca vin si iau bunuri din casa in valoare de suma respectiva cat mai este de plata!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Plateste ce mai ai si ai sa scapi de ei.Nu mai face comenzi aiurea pe care nu le poti onora.Copii fara minte.

| M1hai a răspuns:

Eu zic sa strangi suma restanta sa o platesti si apoi sa nu mai faci comenzi de la ei ca sa nu mai ai problemewinking

| HDeNiSaR a răspuns:

BUNA!
ia şi plateste toata suma pentru ca daca nu recupereaza banii pe cale legala.
si nu cred ca vrei să ajungi asa de departe pentru 70 de lei.

nu te juca cu jocul!