| Babyfuckyou a întrebat:

Buna fetelor :* as vrea sami spun unghii false ! cum le lipesc si cum le dau jos ...:? plzz

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai cand cumperi unghiile false vei vedea ca sunt insotite de un lipici, desfaci lipiciul pui pe toata unghia apoi pui unghia falsa cu grija pe lipici si apesi vreo 2 minute pe ele sa se fixeze.Sau in loc de lipiciul care este acolo poti cumpara super glue si ti le dai jos punand degetele in apa fierbinte. Sper ca te-am ajutat!happyBafta!

| FadetoBlack a răspuns:

Pai ar terebui sa mergi la salon daca vrei unghi de gel, daca sunt de cele normale, cand le cumperi iti dau un lipci si pai lipiciiul pe unghia falsa si pui unghia falsa pe cea adevarata happy

| ioana98 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti pui deloc...happy

| cineva2312 a răspuns:

Eu te as sfatui sa nu-ti pui, pentru ca... Atunci cand o sa ti le dai jos o sa ti se esfolieze unghiilesi ti se strica.

| Danyiela a răspuns:

Poti sa le lipesti cu super glue, iar sa la dai jos te speli cu apa calda si inceri usor sa apesi pe ele sau folosesti dintibig grin