| gfffsdtrshd a întrebat:

Buna fetelor, buna TPU, am o problema...in ultima vreme am avut cam multe probleme peste cap si cam mult stres, in ultima perioada am cam neglijat parul meu, este foarte deteriorat, despicat, si cade foarte des. Cem masti de par recomandati sau alte remedii pentru un par sanatos. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu imi fac o data pe saptamana o masca cu ulei de ricin(2 lingurite), ulei de masline(2 lingurite), un galbenus si 1 lingurita de miere...dar toate mastile nu fac decat sa faca parul mai moale oarecum, tot tunsul este cea mai buna metodahappy

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! iti recomand sa-ti cumperi masca de par Dove Intense Repair. este foarte buna si costa in jur de 17-18 lei.

| kiri11 a răspuns:

Un ulei bun pentru par daca esti interesata : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| Baies_Miruna_Andreea_1992 a răspuns:

Salut deci am sa iti spun cateva masti care sunt cam ciudate dar sper sa te ajute
1. daca iti cade parul fa urmatoarea" soluție", pui intr-am vas 2 gălbenușuri putin ulei de masline si cateva picaturi de petrol
2. Daca ai vârfurile despicate taie putin din ele si da-le înainte cu 30 min inainte de baie
3. Despre parut deteriorat auuu il piepteni in fiecare seara si il uzi putin
Sper ca te-am ajutat
Funda?