| AleAlexandra17439 a întrebat:

Îmi puteți spune cum pot scapă de cicatrici? Am avut niște tăieturi.Nu adânci.
Va rog să-mi Răspundeți cine știe.

3 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Poti incerca si cu crema de tataneasa.

| kiri11 a răspuns:

Incearca crema manuka extra, citeste pe site-ul producatorului detaliile acestui produs.

| Bobby711 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca pot fi corectare chirurgical. Poti incerca si ce gasesti pe site-ul asta are recenzii destul de bune http://www.wikihow.com/Get-Rid-of-Scars
Nu am incercat metodele astea personal pentru ca vreau sa imi amintesc cat de stupid am fost :)) deci nu iti garantez ca vor merge. Pe site-ul ala iti arata si remedierea lor cu ajutorul medicilor.