| anonim_4396 a întrebat:

maine seara vreau sa ma vad cu un baiat (o intalnire), vine cu masina si ma i-a! nu il cunosc doar ce am vb pe net....imi da cineva o idee cum sa ma imbrac? (e mai mare ca mine cu 5 anix_X) :* funda

Răspuns Câştigător
| Rumi a răspuns:

Esti sigura ca e o idee buna sa te vezi cu el? Adica nu il cunosti in viata reala, e cu 5 ani mai mare decat tine... Oricat de dragut si de amabil ti se pare baiatul ai putea avea problemle cu el, si nu vreau sa zic problemele de genul "M-a parasit pentru ca nu i-a placut persoana mea reala" sau altceva, ci probleme mult mai grave. Ai grija nu numai la haine!

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ia-i numarul de la masina si comunica-l parintilor tai.Nu te imbraca cu fusta daca nu stii unde si cu cine mergi.Prefera blugii stramti.Atentie la bauturi.

| thefighter1 a răspuns (pentru mira):

Cel mai bun raspuns

| thefighter1 a răspuns (pentru mira):

Nu fi fraiera si nu te duce, dracu stie ce vrea sa-ti faca ala, te violeaza, cine stie ce dracu iti mai face..nu-s exagerat, da uite-te si tu in jur in ce lume traim.
PS:se scrie "sa ma ia", nu sa ma "i-a"(asta asa, ca o paranteza) tongue

mira
| mira a răspuns:

Nu ne-ai spus cati ani ai.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Ai putea sa te imbraci cu o rochita de vara scurta cu niste pantofi cu toc si cu o gentuta plic.Hainele si accesorile sa le alegi asortandu-se dar nu sa fie toate acceasi nuanta caci e prea mult. Sper ca te-am ajutat si succes la intalnire!big grin

| anonim_4396 explică (pentru GaBrYeLa18):

:*:* multumesc multlove struck

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!:*

| pufyy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te imbraci conform stilului tau sau casual si elegant in acelasi timp..ai putea opta pentru o pereche de pantaloni scurti si o bluza mai eleganta bagata in pantaloni, cu o curea, o pereche de pantofi cu toc si o gentuta plic sau daca preferi fustitele. poti alege o fustita si un maieu sau la fel, o bluza...important e sa te simti in largul tau...
Sa speram ca reuseste sa te surprinda placut si nu'ti mai face griji referitoare la vestimentatie oh go on, vezi daca merita si ai grija de tine, asta'i cel mai important!
pupici kiss kisskiss

| DimLight a răspuns:

True story laughing poate sa mearga si goala in masina nu o vede nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma confunzi cu tine?

| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, ti-ai putea lua o fustita, o camasuta d'aia alba cu curea neagra in jur, o gentuta plic, parul' daca nu il ai pus pe bigudiuri ti-as sugera sa il pui din seara asta, ca sa fie mult mai atragator.

Niste pantofi cu toc, si accesoriile sa fie de culori diferite.

Succes la intalnire, si sa iasa bine!

| thefighter1 a răspuns:

Sa stii! laughing

| SWΔG a răspuns:

O pereche de blugi scurti si o bluza pana la buric cu un imprimeu cool.In picioare pune-ti niste sandale.

| Vilcan a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic cu ce sa te imbraci dar iti urez bafta ca sa nu ajungi prin vreo padure, daca zici ca nu-l cunosti.Ai grija!

| anonim_4396 explică (pentru Vilcan):

Ai dreptate.