| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Oare am picioarele strambe pentru ca am doar o singura paranteza mica jos. am auzit ca trebuie sa ai trei paranteze ca sa ai picioarele drepte

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu cred ca le ai strambewinking Sunt perfecte asa cum sunt happy

| Paris a răspuns:

Intr-adevar, picioarele perfecte sunt cele cu 3 paranteze. dar asta nu inseamna ca ale tale sunt strambe happy

| elena a răspuns:

Daca nu ai o paranteza mare sus si cu 2 puncte degeaba ai picioare.Habar nu am ce vrei sa spui ce cele trei paranteze. Vrei sa ai picioarele ca si cum ai fi facut armata la cavalerie?

| arrriadna a răspuns:

La 3 paranteze le ai strambe. Tu le ai perfecte. Nu glumesc. Chiar nu trebuie sa te "bata vantul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are picioare strambe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am picioarele strambestraight face adica nu`mi pot lipi picioarele in zona de sus (fac o paranteza)crying lUcrul asta ma deprima la maximsad Nu pot face un pas fara sa nu ma gandesc ca cineva se poate uita la mine si sa zica:,, ce cracanata e si asta "straight face, daca as merge la sala m`ar putea ajuta cu ceva:-s...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha

| ancuta07 a răspuns:

Acele asa-zise trei paranteze sunt : la gambe, deasupra genunchilor si sus, si apar in mod natural la picioare suple, delicate. ele nu sunt in interiorul picioarelor ci in exteriorul lor. alaturativa picioarele si ve-ti descoperi ( ) la nivelul soldurilor. aceea ese prima paranteza. a doua este de forma )( si o gasim la nivelul genunchilor dar in exteriorul lor, si a treia este la nivelul gambeilor si arata tot cam asa(). lasa-ti id sau email s va trmit o poza daca tot nu ati inteles.

| maria_1548 a răspuns:

Eu am picioarele strambestraight face adica nu`mi pot lipi picioarele in zona de sus (fac o paranteza)crying. Lucrul acesta ma deprima la maximsad. Nu pot face un pas fara sa nu ma gandesc ca cineva se poate uita la mine si sa zica:,, ce cracanata e si asta "straight face, daca as merge la sala m`ar putea ajuta cu ceva:-s? multumesc:-s