| loveinshadow a întrebat:

O sa plec in curand in Londra intr'un schimb de elevi si nu stiu cum e vremea in general acolo deci nu stiu cum sa ma imbrac ce accesorii sa iau deci am nevoie de niste sfaturi... Cel mai bun si complet raspuns primeste fundita+voot! Multumesc anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Din cate stiu vremea la Londra se prezinta de obicei cu mai multe precipitati decat in Romania. Deci eu zic sa ai neaparat o umbrala la tine si nu te baza numai pe pantaloni scurti si fuste ia-ti la tine si haine lungi nu stiu cat de cald va fi pentru ca temperatura in Londra nu prea depaseste 25 de grade nici in timpul verii (se intampla mai rar). Deci ia-ti si haine scurte si lungi nu se stie niciodata) Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Ploioas in general

| Oana_4131 a răspuns:

In Londra ploua f mult