| Antonia90 a întrebat:

Buna!happy
Port ochelari de vedere, şi acum vara m`am blonzat pe faţa, dar a rămas urma de ochelari(adică cînd imi dau jos ochelarii sunt albă pe faţă in formă de ochelari) crying...Cum pot face să mă blonzez si acolo?(Nu`mi spuneţi să mă dau cu fond de ten, că niciodată nu nimeresc culoarea pielii mele, şi am incercat să stau la soare ca să mă bronzez pe faţă, dar m]am ars pe nas, şi tot nu m`am blonzat) crying

Răspuns Câştigător
| alabala a răspuns:

Cand stai data viitoare la soare, foloseste ulei de masline pe toata fata, atrage mai repede soarele si o sa obti un bronz uniform happy

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ai zis ca atunci cand iti dai jos ochelarii se vad urmele de la ochelari; eu zic sa nu iti dai jos ochelarii. laughing

| oanna_7222 a răspuns:

La solar nu te sfatuiesc daca nu ai nca 18 ani

da`te cu ulei de masline si stai cu fata in directia de unde bate soarele nu cu spatele la el :*

| AndreeA9120 a răspuns:

Poti sa folosesti un autobronzant.
Sau sa astepti sa se duka bronzul si cand revii la culoare pielii tale sa te bronzezi fara ochelariiwinking
Sa imi spui daca a merswinking
FunditsSa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect este "bronzat", nu "blonzat". Du-te la solar, 2-3 sedinte.

La solarul "pat" ca te bronzeaza mai mult pe fata, sau ai putea sa stai la plaja, dar mai repede te bronzezi la solar.

Bafta`!

| SebY_4368 a răspuns:

Pai nu stiu da daca cineva se rade de tine nul baga in seama