| bebbelinazavatki a întrebat:

Buna:* primesti cadouri surpriza la avon?
Si...cam ce cadouri?.
In fiecare luna?
Si cam de ce suma trebuie sa ai comanda ca sa primesti?
Multumesc dau Fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| MariaMarya85 a răspuns:

Eu nu primesc, sunt prea mica. Dar primeste mama. Deci:
Primeste un parfum TeFy (ceva de genu), un ruj roz si unul rosu intr-un pachet ambele, o trusa de machiaj, fond de ten, creion pentru buze si altul pentru ochi, si 2 carti AVON.
Nu chiar in fiecare luna, ci o data la 2 luni. Le primesti in fiecare luna daca cumperi 1 data la 2 saptamani o carte AVON.
Pai, la mama, parfumul a costat 10 lei, rujurile 17, trusa de machiaj mi se pare ca vreo 20 sau 19, fondul de ten a costat vreooo... 5 lei, creioanele pentru buze si pentru ochi 10, si cartile AVON le-a primit gratis.
FUNDITA?

1 răspuns:
| marina82 a răspuns:

In functie de valoarea produselor pe care le-ai comandat primesti un discound de 20%, produse gratis si produse pe care le poti cumpara la un pret mai ieftin happy