| anonim_4396 a întrebat:

Recent m-am vopsit acasa cu vopsea de par Wella Koleston Perfect 9/01 si sunt foarte mulțumită. Oricum înainte să mă vopsesc mă spălam pe cap cu șampon H&S de lămâie si am înțeles că scoate culoarea. Într-adevăr nu m-am mai vopsit din decembrie (mergeam la coafor, dar nu îmi mai permit 200 de lei pe lună) si am încercat să mi-l fac cu vopsea semipermanenta si am început să mă spăl cu șampon H&S si da a scos acel roz pentru că eu vopsită blond si mi s-a făcut roz. Dar acum când m-am vopsit la rădăcini din nou ce șampon să folosesc? Pentru că am cumpărat H&S la 400ml și nu aș vrea să îl arunc laughing))))).
PS :Acum am luat Elseve Color Vive sau cum se cheamă.
laughing))) Sper să înțelegeți ceea ce am zis eu aici. laughing)))
O duminică frumoasă.

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Spala-te cu sampoane pentru par vopsit si foloseste masti pentru par vopsit.
H&S foloseste-l si tu asa gen la 2-3 spalari cu celalalt sampon daca tot iti place cum curata.