| lory_2640 a întrebat:

Sambata am o nunta.Problema este urmatoare:eu am parul cret, iar unde este nunta nu am acces la nici un coafor/salon nimic.As vrea sa-mi dati niste idei cum as putea sa-mi prind parul singura, adica sa-i fac cv nu neaparat prins. dar vreau o idee. ceva usor de facut pentru ca o sa ma aranjez singura.
Multumesc.Ast raspunsuri.Ms:*

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Onduleaza l daca ai ondulator ...sau pune l pe bigudiuri tongue.sau fa ti o codita impletita de susss pana jos tongue

| Nebuuu a răspuns:

Prinde`ti o parte din par cu un clestisor mai elegant si seara adauga muuulta spuma in par. Cred ca s`ar vedea dragut.winking

| SisiCe a răspuns:

Poti sa ti'l impletesti intr'o parte intr'o coada sau de ce nu, sa ti'l lasi asa happy.