| DouaPuncteD a întrebat:

Buna seara, fetelor!
Ce ulei profesional pentru par imi recomandați? Ceea ce am folosit pana acum au promis și nimic(Londa, Wella, L’oreal)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de argan. A folosit mama mea, deoarece avea părul deteriorat de la vopsea iar în maxim 3 săptămâni a dat rezultate excelente. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit doua uleiuri până acum, iar acestea îmi făceau parul mai moale și îl pieptănam ușor. Se numește Vitalizing, de la farmasi, făcut de Dr.C. Tuna. Al doilea este cel de argan.

| sofiaaaa001 a răspuns:

Este un ulei de la Gliss foarte bun, eu il folosesc de aproape o luna si deja se vad diferentele. se numeste Gliss Oil daily elixir, e cu ulei de argan.

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

Iti recomand ulei de racin