| MissBlack a întrebat:

Buna seara,TPU! Fetele,care au folosit vopsele Syoss Oleo Intense,si Advance Techniques, care dintre cele doua sunt mai bune? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Buna! Eu am folosit Syoss si mi s-a parut destul de buna, culoarea a iesit cum trebuie(m-am facut roscata inchis si eram saten deschis). Advance Techniques nu am folosit dar am auzit si pareri pro si contra.Ramane la decizia ta ce folosesti.Eu iti recomand Syoss.winking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As spune ca,, syoss,, e mai buna

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de ce culoare vrei...cea de la AVON nu e buna pentru blond si roscat pentru ca nu deschide aproape deloc, in schimb syoss e mai buna.Pt brunet/saten/ciocolatiu ambele sunt la fel de bune.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Eu personal nu am folosit, însă am făcut-o la păr pe o colegă de facultă cu Syoss Oleo Intense. Iese superb, însă în 2 săptămâni curge toată din păr! Cea de la Avon poate rezistă mai mult!