| Michy_1562 a întrebat:

stiti ca vine vara si vreau sa slabesc vreo 4-5 kg, iar vreau sa stiu o dieta ceva adica: cat ar trebui sa mananc pe zi si cam ce.(asta se stie fundita).

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu tine dieta... dc? pentru ca o sa arati ca draq. cel mai bine sa faci sport. Cum am mai dat la multi exercitiile astea, si multi au fost foarte multumiti ti-l dau si tie. Deci... 1/4 din ce fac eu:
60 abdomene, 10 flotari si 15 genoflexiuni in fiecare seara. Daca tii neaparat sa tii si dieta, una care sa nu-ti inrautateasca sanatatea, sau sa te faca obosita, ar fi de dimineata sa mananci legume si fructe, eventual mere sau altele, la pranz, ce vrei tu, nu conteaza, si seara ceva usor. Niste lapte, paine sau poti manca alte fructe. Dar ca sa slabesti 4-5 kg, faci si exercitiile si tii si dieta daca te grabesti. Daca nu alege una din astea (dieta poate tine 3 luni pana sa functioneze). funda?:X

2 răspunsuri:
| Michy_1562 explică:

La ce prietena buna sunt eu cu sportul rolling on the floor

| TifaLockheart a răspuns:

Mananca fructe si legume, incearca sa faci si putin sport si NU MAI MANCA ZAHAR sau ciocolata.
Mananca mancare de spanac fara carne (este si gustoasa si contine fier).
Sau cel mai bine du-te la fitness sau dans aerobic happy