| anonim_4396 a întrebat:

Fetelee!
Cu ce va imbracati in prima zi de scoala?
Puteti lasa si link!happy
In ce clasa treceti?
Parul cum il faceti?

Răspuns Câştigător
| stylemakeup a răspuns:

Buna! In prima zi de scoala ma imbrac cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres Trec in clasa a 12-a. Parul il fac cam asa: http://www.weddingcare.net/......air-4.jpg. Avand parul ondulat mi-e usor :) de machiat nu ma machez pentru ca sunt unii profesori care nu ne lasa, insa oja pe care o voi folosi e aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres deoarece e o nuanta mai nude

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru stylemakeup):

In clasa 12 si nu te machiezi. Scuteste-ne!

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Ce ti se pare asa ciudat ca fata nu se machiaza? bravo ei, inseamna ca este naturala si frumoasa fara sa fie nevoie sa se impopotoneze ca o pitipoanca.si eu acum trec anul 1 la facultate si nu ma machiez decat cu rimel si gloss.care`i faza?straight face

| anonim_4396 explică (pentru BlancaFantasma):

Bine zici!
Eu trec a10a si la fel, ma machiez doar cu rimel si gloss
Eventual creion
Dar rar

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Si rimelul și glosul tot machiaj înseamna!

| stylemakeup a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

In plus, draguta, e alegerea mea. Nu a ta! Unele fete se macheaza. Insa, eu prefer sa folosesc un simplu balsam de buze de la nivea. Atat! Nu cred ca ar fi problema ta in legatura cu asta... Macheaza-te tu, daca vrei... happy

| stylemakeup a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms, mult draguta pentru fundita! :*** ♥

| anonim_4396 explică (pentru stylemakeup):

O meriti!
Mai ales ca ai varsta asta si nu iti este rusine sa iesi nemachiata, mai ales fondul de ten!
Bravo tie!
Esti un bun exemplu

| stylemakeup a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc :*

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu intru in a 8-a.
Noi la scoala avem uniforme si trebuie macar in prima zi sa mergem in ele dar uite aici niste ideei:

http://www.google.ro/......http?/url

Parul o sa il indrept cu placa deoarece natural e aproape cret si o sa imi iau niste suvite din lateral sa le rasucesc sau sa le impletesc mai ciudat.

| Gamerita a răspuns:

Eu trec a 9a ^.^ O sa ma imbrac cu niste blugi scurti, conversi, tricoul Jack Daniels laughing..hmm thinking si cateva accesorii ^.^ Si parul mi-l las lasat..normal...deoarece cred ca va fi singura zi in care o sa pentru vn cum vreau eu xD Ca o sa avem uniforme etc rolling eyes.

| FataDulshe a răspuns:

Pai eu una ma imbrac in blugi taiati, mai bine zis, la moda.Eu sunt in clasa a-9-a.Depinde in ce cls sunteti j voi.
Daca esti in clasa 1-4 te imbraci in uniforma.si in clasele celelalte in ce vrei uu.

Sper ca te-am ajutat
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru FataDulshe):

1-4?
trec a10-a scumpa!winking