| asaviata a întrebat:

stiu ca multi o sa rada dar am o problema rusinoasa pe care nu o mai suport...am sanii lasati. cepot face sa le d-au macar forma dar fara operatii.Am auzit de un produs numit TopandUp. poate la incercat cnv.Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Incearca cu masaj.Crema de la Avon Solutions pentru fermitatea sanilor e foarte buna.Iti faci in fiecare seara masaj si in 3-4 luni se vede schimbarea.Degeaba incerci cu sport, pentru ca nu are efect la nivelul sanilor.Si ca sa nu se lase si mai rau, alterneaza la dus apa rece cu apa calda si poarta cat de mult poti sutien. Take care!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Sportul.

| asaviata explică:

Sportul nu ajuta.......eu fac box si nu are efect