| Julian1D a întrebat:

Sunt din Bacau si as dori sa imi pun aparat dentar fix imi puteti spune cat costa sa imi pun doar pe partea de sus?

As dori sa stiu sigur, prefer un raspuns de la cei care stiu sigur sau de la cei care au purtat sau care poarta.

multumesc

funda funda funda

Răspuns Câştigător
| Veroniquest a răspuns:

Heii!
Eu am aparat fix sus si jos de 2 ani si m-a costat 1000 euro. big grin
Probabil ca doar pe partea de sus tear cota 400-450 euro. Insa, cel mai bine este sa mergi la dentist, care iti va spune sigur si de ce lucrari mai ai nevoie :*
Bafta :*

| Veroniquest a răspuns (pentru Veroniquest):

Mai depunde si de material. Din ceramica este mai scump decat cel "normal". Este si mai fragil...

2 răspunsuri:
| Changes a răspuns:

Du-te și întreabă, așa e cel mai bine.Eu am avut și sus și jos timp de 3 ani și m-a costat vreo 15 milioane (în bani vechi) acum cred că au mai crescut prețurile.Eu mi l-am pus în Sibiu.