| Julian1D a întrebat:

Sunt din bacau si as dori sa stiu cat costa sa imi pun aparat dentar doar pe dintii de sus?
multumesc big grin

3 răspunsuri:
| xAmyx a răspuns:

Si eu am avut aparat dentar pe partea de sus. si pe mine ma costa 12 milioane. Poate la tine in Bacau e mai ieftin sau mai scump. nu stiu. Dar ar trebui sa mergi la un stomatolog sa vada. Ca poate prima data trebuie sa iti scoata niste dinti sau sa astepti sa iti creasca.
Sper ca te-am ajutat. happy

| DeadSmileNow a răspuns:

Si eu am. Am dat 1000 de lei pe el. (10 milioane de lei vechi). Sper ca te-am ajutat big grin. Funditathinking