| Ady_Adrian_1998 a întrebat:

Buna sunt din Brasov si as vrea sa găsesc pe cineva cu aparat foto, pentru o ședinta foto, va rog dacă știți pe cineva dati-mi un mesaj va mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la Orizont 3000. Zona pe unde este Billa. Si, ma rog... Sunt prin tot orasul.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate centrele fotografice au aparate foto si pot face poze pentru modeling sau ce doresti tu.
Daca nu vrei ceva profesional, roaga-ti prietenul sa-ti faca poze cu telefonul, ca noile telefoane sunt performante si au calitate buna.