| maryangelll a întrebat:

Sunt fata. Am 17 ani, 1.73m si 65 de kg. Am o constitutie mai osoasa(adica am oasele mai late si mai grele) si forma de clepsidra, mai pronuntata pe solduri. Intrebarea mea este: este o greutate normala cea pe care o am, sau daca nu cat ar mai trebui sa slabesc? Peste o luna ma mut intr-un alt oras si la o scoala noua si vreau sa fac impresie buna. Am niste trasaturi frumoase la fata, problema mea ar fi cu greutatea. Orice sfat este binevenit! Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Nu esti grasa deloc. Arati foarte bine si ar trebui sa te bucuri ca esti destul de inaltawinking

1 răspuns:
| Emazio a răspuns:

Ti se pare ca esti prea grasa? mie mi se pare buna greutatea ta, poate chiar ar trebui sa te mai ingrasi 5 kg