| maryangelll a întrebat:

Sunt fata. Am 17 ani, 1.73m si 65 de kg. Am o constitutie mai osoasa(adica am oasele mai late si mai grele) si forma de clepsidra, mai pronuntata pe solduri. Intrebarea mea este: este o greutate normala cea pe care o am, sau daca nu cat ar mai trebui sa slabesc? Peste o luna ma mut intr-un alt oras si la o scoala noua si vreau sa fac impresie buna. Am niste trasaturi frumoase la fata, problema mea ar fi cu greutatea. Orice sfat ar fi binevenit! Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

LoL tu iti faci probleme?
Eu am avut 104 kg (acum am 91>92)
Am slabit urat de tot. in doar o luna si ceva happy
Am aceias problema ca si tine.
Numai decat ca la mine sunt datele problemei schimbate
nu am 17 ani ci 20 big grin
Nu sunt fata ci baiatbig grin
Nu am 1, 73 ci am 1.84big grin
Ramai asa cum esti, eu eram prea de tot si de aia am slabit mult.
Insa da chiar doresti.
Numai manca paine deloc (eu asta am facut de juma de an.)

| sweet4ngel a răspuns:

Eu zic că gerutatea e destul de bună dar poate ar mai trebui să dai jos un pic din grăsime dacă vrei. ai putea să alergi 30 min de două-trei ori pe săptămânăwinking