| ashley26pink a întrebat:

am demachiant-crema pentru ochi de la avon. cum trebuie sa ma demachiez cu el? adica sa tin discul demachiant imbibat cu crema pe gene? sau sa trag in jos? sa trag intr-o parte genele? mentionez ca ultima data cand m-am dat cu disc demachiant imbibat in apa si am tras in jos de gene mi=au cazut cam 6 gene in total sad.
vreun sfat bun?

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Cu apa normal ca ti-au cazut deoarece este mult mai dur cu apa decat cu crema apa trage crema aluneca mai tare:pe si da trebuie sa dai in jos nu intr-o parte si trebuie sa pui crema pe disc si dupa il aplici pe ochi si nu nu trebuie sa tragi intr-o parte genele daca iti cad inseamna ca ori ai genele prea delicate ori demachiantul e prost sau expirat:pe:pe funda?smug

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat