| NVSCS555 a întrebat:

Buna TPU! Am început sa ma epilez pe picioare cu ceara la salon, parul s-a rărit, a crescut mai lent. Însă, am făcut 2 ședințe și de fiecare data firul de par n-a fost smuls cu tot cu rădăcina.Multă lume mi-a spus ca după câteva ședințe o sa se smulgă tot.La a treia sau a patra ședința se va vedea acest rezultat? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da, probabil la a treia sau a patra. Daca nu, poti continua si vezi daca nici macar la a cincea sendinta nu s-a luat cu tot cu radacina poti sa incerci la un alt salon.

| NVSCS555 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NVSCS555):

Pentru nimic!