| Strejescu a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare, astazi desteptul de mine m-am jucat fotbal cu niste adidasi Nike care in fata au niste panza si am dat cu piciorul in pamant si s-a rupt acea panza si acum e o ruptura cam de 1cm.Cu ce as putea sa o repar? Ca daca o cos cu ata sigur se vede urat. Eu tin foarte mult la acesti adidasi.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca i gata sau rupt, cumpăra altii exact modelul acesta, sigur vei găsii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-i duci la un pantofar să-i repare. Poate se mai pot repara.