| fixy a întrebat:

Buna,cum vi se pare gustul meu de a ma imbraca la balul de absolvire in pantaloni negri,camasa alba, papion si bretele rosii happymersi

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu as renunta la bretele rosii, dar stii cum e gusturile nu se discuta, tie sa iti placa si sa te simti bine.

| BlackRaven45 a răspuns:

Mai bine, cred, ca ti-ar sta cu un costum.Ca doar ii ceva special.

| fixy explică (pentru BlackRaven45):

Dar nu doresc costum, vreau asa ceva mai simplu, dar asa nu sta bine?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru fixy):

Fiecare cu gurturile lui. Mie mi se pare si stilul tau destul se interesant. Cere si parerile altorawinking

| GigiMenta a răspuns:

Eu zic sa renunti la bretele in rest totul e ok. Distractie placuta happy

| fixy explică (pentru GigiMenta):

Dar de ce nu va plac bretele, mi se pare ceva frumos?

| GigiMenta a răspuns (pentru fixy):

Fiecare cu gusturile lui in plus eu I-am dat doar un sfat asta nu inseamna ca o sa il si respecte. Noroc

| Sarcasticu a răspuns:

Probabil dacă la toată vestimentația asta ai asorta și un sacou negru sau pe alb ar da mult mai bine. Iar bretelele în niciun caz roșii!

| ExoHash a răspuns:

Deci mai bine pui hainele astea deoparte si le iei la inmormantarea pisicii tale.

| fixy explică (pentru ExoHash):

De ce zici, nu se asorteaza bine?