| Charllote a întrebat:

Am o problemă cu " şoldurile ". Adică am şoldurile late şi urăsc chestia asta. Şi dacă mă puteţi ajuta cu, câteva sfaturi, cum să " scap " de ele. A da. şi ceva " regim " sau mă rog, o chestie prin care să slăbesc mai. repede? Faza e că nu ma pot abţine să nu mănânc şi mna. uneori mi-e lene să fac ceva exerciţii, şi ştiu că ar trebui să fac sport dar. În fine, ceva exerciţii pentru a scăpa de şolduri şi " burtică "?
Am nevoie urgent :/ Dau fundăă., 3

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand sa te apuci de sala sau fitness

| Charllote explică (pentru mona):

Nu-mi prea permite timpul să merg la sală.;(

| crissa20 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de solduri, asa e constitutia ta! Invata sa te iubesti asa cum esti!