| BiancaDenisa a întrebat:

BUNA TPU!
am si eu nevoie de ajutor...
parul meu are mult volum, este destul de lung si foarte putin ondulat spre varfuri.Dar nu asta e neaparat problema...problema este ca nu il pot aseza frumos, nu-i pot da o forma si nu stiu ce produse as putea sa folosesc pentru asta si ce as putea sa fac.Are si destul de mult volum, e des si cu firul destul de gros. Putin ajutor, va rog big grin

3 răspunsuri:
| Lorenuta2000 a răspuns:

Ai putea sa te tunzi pana la umeri, pentru ca asa parul se poate regenera si sa-l tii dupa urechi. daca vrei sa arati si mai bine dupa tuns, tine-l dupa ureche intr-o singura parte, iar in cealalta lasa-l liber.

| MariaIoana15 a răspuns:

Ai putea incerca syoss.

| madalinutza16 a răspuns:

Eu sunt hair-stylist...te-as ruga sa nu il indrepti cu placa deoarece ti-l arde si ii pica foarte mult par iti recomand cu cea mai mare incredere un fixativ de la syoss te pup