| Ale123456 a întrebat:

Hey bună vreau niste statusuri sa ii arat prietenului meu că m-am schimbat.
Ofer fundiță happywinking

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

.`atatea` motive mi-ai dat` sa Te las`! cand lacrimi amare imi curgeau Pe` obraz`. E vina tA`. ca mi-am pierdut increderea`!"

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` `. in fata ta am fost un copil si` ma doare.`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt... Dar nu-i nimic... ||?"

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta. asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privirea"

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`. pentru` cA o0` faceti bine`. =x

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`. aLa` se Parleste.` =x "

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!"

Regret mereu cand ne certam doar din prostii, caci suntem amandoi ironici si plini de orgolii! Ca. s tulburata, toata ziua. s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc, adormind cu chipul tau in gand.""

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa. i zis si tu, insa prezentu. i cam dureros, nu poti spune NU.""

Mama` ce copila`. Ce tupeu`. C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`. Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

aud vorbe` parsive despre mine`. si continua barfaa`. da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La cate a vazuT ca-mi FaCi. o sa`Ti dea muLTe sa tragi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!

stii. n'Ai decat sa vorbesti singuraa.imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu. i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]?

E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata

nu cred ca e ceea ce vrei tu dar...macar sper ca te-am ajutat cat de cat big grin

9 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca vrei sa te schimbi cu adevarat, concentreaza-te asupra schimbarilor observabile, numai niste fraze nu ajuta, crede-ma.

| Ale123456 explică (pentru Danut_Popa_1961):

CUVINTELE TALE TOT nu mă ajută laughing eu vreau niste statusuri dacă sti vreun site sau dacă sti unele. ofer fundită

| SimonaCristina a răspuns:

Mersi.
Vezi ca parca Ti-am mai dat un raspuns la ala cu statusuri de schimbare.

| Ale123456 explică (pentru SimonaCristina):

Multumesc mult...Am raspuns si eu la o intrebare de a ta. Poate imi dai fundităă.puppy dog eyes

| SimonaCristina a răspuns (pentru Ale123456):

Draga mea, imi pare rau, am dat funda in ziua intrebarii unei alte utilizatoare.
Tu ai raspuns mai tarziu...crying
IU'm sorry, te pup!winking

| Ale123456 explică (pentru SimonaCristina):

crying ok crying dar mai pune o intrebare te roog happy

| SimonaCristina a răspuns (pentru Ale123456):

Bine, am pus!

| Roxxxxi a răspuns:

Nimeni nu poate convinge pe altul să se schimbe. Fiecare dintre noi stă de pază la o uşă a transformării - care nu poate fi deschisă decât pe dinăuntru. Nu putem deschide uşa altuia nici prin argumente raţionale, nici prin seducţie sentimentală.
Schimbarea produce în viaţa noastră o ruptură... Dar asta n-are nici o importanţă. Oricum trebuie să te schimbi. Trăim într-o eră în care singura cale de a supravieţui este să iubim schimbarea.
Poate azi te`ai certat q el.Dar poate maine va impacatZi..Si totul va fi la fel[♥] ..Nu e pacat sa se piarda o iubire pentru 0 certa? ^^Amintiti`va cum va iubeatzi sh altadata.[♥]•

]Niciodata nu am sa my plang.Niciodata nu am sa my plec capul.Decat un inger sechestrat...My bine Du-te Dracu'! smug

○ Nu mă condamna după aparenţe ○ Sau dupa vorbele unor zdrenţe ○

○ Ar trebui să vezi adevăratele valori qă nu toate **** sunt niste ComOri
Vei face orice, dar nu o vei uita. ..Nu a fost prima, dar e singura! winking

!>Poot sa iooObesck`Ku pasiune`. love struck.Un fapt banaL`...`.Pot sa urasck`Din mandrie.`love struck.Mi se pare egalL`love struck.
Nu sunt o marionetah`...Sa`mi ating scopu`l. love struck`..Eu fac`cartzile si` jocuL`! love struck

`!~Dar esti sarith`De pe fix`.N`am cum sa te`aduc inapOoo`i. love struck.Te`ai apucat uh.`..sa gandesti pentru`amandoi

! Zileee`trec`. Zilee vin`.Iar timpOolL` ma omoara`..tongue..plekarea ta`h Stupida`.A inceput sa doara`. love struck!

Du`ma departee departeeelove struck Sa uit de toti. de toateelove struck

Si cand face pe prostutza, O alintzi si ii spui:"Iubi ce ma fac eu cu tine?"love struck]

♥"Se spune ca tuh Doamne..Ai puteri sa faci orice...Adumi`l Inapoi...si am sa cred ca asa e`! love struck`!

][Chiar daca ma gandesc la tine..Nu vreau sa iti arat. Stii bine! happy.]

!]![Stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede.Doare Tare!]~

[Cand o vei pierde, Atunci vei realiza cat te iubea, cat o iubeai si ca in mom. grele doar ea ti-a fost. alaturi.Cand nu va mai fi a ta, vei realiza cat de Buna era!]