| anonim_4396 a întrebat:

Deci momentan parul meu e un dezastru. l am tuns acum 5 luni in stilul bob (foarte scurt si usor mai lung in colturi). iar acum a crescut astfel incat jos sta infoiat si nici macar pana la umeri nu a ajuns. Cum sa-l tund? nu mai vreau asa...parului meu cel mai bine ii era in trepte sau in crestet cat mai scurt, cel putin asa am observat...deci ma gandeam la o tunsoare emo dar cred ca nu e suficient de lung pentru asta si nu vreau sa mi pun extensii. Ce-mi sugerati?

3 răspunsuri:
| LollipopWithHeroin a răspuns:

Mai asteapta sa creasca.Pana aunci il poti fila putin pentru a-i lua din grosime si sfatul meu ar fi sa-l usuci cu o perie rotunda, in cazul in care nu vrei sa il indrepti prea des cu placa. Daca ai dori sa iti schimbi tunsoarea cu ceva care iti sta mai bine, du-te la coafor sau cauta pe internet. O alta varianta ar fi sa intrebi o specialista. Daca iti plac buclele, as sugera sa il pui pe bigudiuri, mai mari sau mai mici, dupa cum iti place.

| anika33 a răspuns:

Lasa-l sa creasca si dupa aia te tunzi cum vrea inimioara ta happy. pana atunci...aranjeaza-l...intide-l cu placa.vezi tu. daca nu. extensii happy

| extensiicuclips a răspuns:

Vand extensii de par cu clips,cozi de par,peruci,bretoane detasabile, naturale sau din fibra de calitate superioara (se pot ondula sau indrepta la 120 de grade)la preturi minime.ofer seriozitate.predare personala in iasi.pentru mai multe detalii extensiidepar_iasi@yahoo.com http://extensiideparperfecte.blogspot.com/ :ex de pret:set extensii sintetice full head 120 ron,sau la bucata cu un clips 6 ron,2 clipsuri 12 ron lungimea extensiilor de 55 cm.